Gdzie na paintball w górach? Lista popularnych miejsc w Beskidach

Gdzie na paintball w górach? Lista popularnych miejsc w Beskidach

Organizujesz wieczór kawalerski, imprezę integracyjną w swojej firmie lub po prostu chcesz spędzić wolny czas z przyjaciółmi na doskonałej zabawie? Wybierz paintball – rozrywkę dla każdego, bez względu na płeć i wiek. Ale wcześniej sprawdź listę najpopularniejszych poligonów paintballowych w Beskidach.

1. Base Camp Istebna

Base Camp to firma zajmująca się organizacją wyjazdów integracyjnych oraz różnego typu rozrywek na świeżym powietrzu w Istebnej. Jednak jej najczęściej wybieraną ofertą jest paintball, którego warunki oraz cennik można sprawdzić na http://bcamp.pl/paintball/.

Teren na którym odbywa się zabawa jest odpowiednio zabezpieczony i składa się z licznych korytarzy tworzących labirynt. Aby organizacja paintballu mogła się odbyć, wymagana jest liczba co najmniej 6 osób (maksymalnie udział w grze może wziąć 40 osób). Każdy dostaje kombinezony wojskowe, wzmocnione rękawice, maski, butle oraz markery paintballowe.

Base Camp zapewnia wytrzymały i bezpieczny sprzęt, przeprowadza krótkie szkolenie dotyczące zasad gry oraz sposobu użytkowania broni, a także przygotowuje różne scenariusze zabaw, które gwarantują świetną rozrywkę na kilka godzin.

A gdy po zakończonej „bitwie” uczestnicy nadal będą żądni wrażeń, mogą wybrać się do pobliskiego parku linowego, którego właścicielem jest Base Camp, gdzie dostępnych jest kilka tras o różnym stopniu trudności.

2. Adventure Extreme

Adventure Extreme to kolejny organizator imprez outdoorowych, który posiada doświadczenie w przygotowaniu atrakcji dla dużych, zorganizowanych grup. Zajmuje się m.in. organizacją pikników firmowych, kuligów, skoków spadochronowych oraz paintballu.

Choć Adventure Extreme działa na terenie całej Polski, posiada pole paintballowe w Beskidzie Małym, a dokładniej w Kocierzu Rychwałdzkim. Przygotowany przez nich teren przypomina pole walki z gier strzelanek, dzięki czemu zabawa zapewnia wiele emocji.

Tak jak Base Camp, Adventure Extreme dostarcza wszystkim uczestnikom podstawowy sprzęt, niezbędny do gry. Ale dodatkowo, na polu gry, rozmieszone są specjalne miny paintballowe, które utrudniają pokonanie przeciwnika. Na specjalne życzenie mogą też wypożyczyć granaty paintballowe, flary oraz świece dymne – to jednak rozrywka dla osób, które regularnie grają w paintball i nie zaleca się jej początkującym.

3. Paintball Ustroń

Również i w Ustroniu działa firma zajmująca się organizacją imprez oraz wyjazdów integracyjnych, która w swojej ofercie posiada możliwość zagrania w paintball. Standardowo, na czas zabawy, uczestnikom udostępniany jest sprzęt do gry.

Poligon znajduje się w lesie, a dokładniej na górze Równica, niedaleko parku linowego (tak jak w przypadku Base Camp w Istebnej, to doskonała okazja ku temu, aby skorzystać z obu tych rozrywek jednego dnia). Na polu paintballowym znajdują się bunkry, a także barykady z drewna czy opon. Podczas kilkodniowych wyjazdów istnieje możliwość zapewniania wyżywienia oraz noclegu.

Paintball to w ostatnich latach jedna z najbardziej popularnych rozrywek organizowanych na świeżym powietrzu, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że powstaje coraz więcej specjalnych poligonów. Ale najwięcej z nich zlokalizowanych jest w górach, gdzie są najlepsze warunki ku temu. Dlatego jeśli planujesz taką zabawę w Beskidach, bez problemu znajdziesz atrakcyjne miejsce.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij