Miałeś wypadek Skorzystaj z bezgotówkowej wypożyczalni samochodów

Miałeś wypadek? Skorzystaj z bezgotówkowej wypożyczalni samochodów

Kolizja i wypadek na drodze w sytuacji, gdy codziennie trzeba dojeżdżać do pracy, wymaga skorzystania z samochodu zastępczego. Jeśli to nie ty byłeś sprawcą, to możesz uzyskać samochód z OC sprawcy wypadku. Nie koniecznie musi to być samochód od mechanika, tym bardziej, że nie zawsze jest dostępny. Na szczęście możesz skorzystać z bezgotówkowej wypożyczalni.

Większy komfort w sytuacji, gdy Twój samochód jest w naprawie

Chyba nikt nie lubi przesiadać się z konieczności z samochodu do autobusu. Komfort zdecydowanie się zmniejsza, nie wspominając już o tym, że z powodu zmian w rozkładzie i spóźnień autobusów trudno jest zdążyć na czas. Dlatego bezgotówkowa wypożyczalnia samochodów, taka jak http://zastepcze.lublin.pl/wypozyczalnia-samochodow/ dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach jest najlepszym wyborem. Dzięki temu możesz dotrzeć do pracy na czas, a dodatkowo masz do dyspozycji samochód dobrej klasy.

Kaucja zabezpiecza wypożyczalnię, ty nie musisz się o nic martwić

W bezgotówkowej wypożyczalni wpłacasz kaucję na wypadek zdarzenia na drodze. Wtedy możesz już bez przeszkód poruszać się samochodem tak długo, jak to konieczne. Nie musisz również wykonywać nerwowych telefonów do mechanika, z zapytaniem kiedy twój samochód zostanie naprawiony, bo miał być na wczoraj, jednak okazuje się, że napraw wynikło niestety więcej. Masz samochód zastępczy z wypożyczalni dostępny dla Ciebie 24 godziny na dobę.

Nie fatygujesz się po samochód sam, firma przyjeżdża do Ciebie

W sytuacji wypadku chcesz mieć do dyspozycji samochód od razu, zwłaszcza, jeśli służy Ci do pracy. Korzystając z bezgotówkowej wypożyczalni możesz zadzwonić, a pracownik firmy podstawi Ci samochód w wybrane miejsce. To szybkie i wygodne.

Nie musisz się wstydzić swoim samochodem zastępczym

Często samochody zastępcze od mechanika są wątpliwej urody, zatem może być to szok dla osoby, która na co dzień porusza się modelem dobrej klasy. W wypożyczalni samochodów do dyspozycji masz więcej modeli i nie musisz wstydzić się podjeżdżając pod firmę, gdzie pracujesz i tłumaczyć wszystkim, że to przecież samochód zastępczy, a nie twój nowy nabytek.
Samochód z bezgotówkowej wypożyczalni samochodów otrzymujesz w ramach OC sprawcy wypadku. Może Ci on służyć nie tylko do dojazdów do pracy, ale również załatwiania prywatnych spraw. Korzystając z takiej opcji masz zawsze pewność, że samochód jest w pełni sprawny i posiada aktualne przeglądy, a jeśli coś by się działo, firma może podstawić dla Ciebie inny model.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij